Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Advokátní kancelář JUDr. Hany Hýžďalové byla založena v roce 1994. Navázala na aktivity komerčně právní kanceláře založené v roce 1989. Od 10. května 2014 vykonává JUDr. Hana Hýžďalová advokacii jako společník společnosti Hýžďalová, advokátní kancelář, s.r.o.

 

Advokátní kancelář poskytuje právní služby s širokým profesním zaměřením. Advokátní kancelář nabízí klientům též možnost dlouhodobé a systematické spolupráce, spočívající v zajištění kompletního právního servisu jejich podnikatelských aktivit.

 

Naše kancelář má rozsáhlé zkušenosti s problematikou korporátního práva, zejména přeměn, fúzí a rozdělení obchodních společností.

Advokátní kancelář poskytuje kompletní služby občanům v oblasti nemovitostí a majetkových vztahů, občanského a rodinného práva.

Při své činnosti spolupracujeme i s jinými advokáty, notáři, daňovými poradci, auditory, soudními znalci, obchodníky s cennými papíry a realitními kancelářemi.

 

Právní služby poskytujeme zejména na území hlavního města Prahy a dále v regionu Středočeského kraje.

 

Ke kontaktu s naší kanceláří můžete využít i náš webový formulář:

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů